News

Jan. 30, 2023 Wygrała siatkówka i wygrał AZS

Przez ostatnie trzy tygodnie wiele kręciło się wokół Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w piłce siatkowej, a finałem wszystkiego był mecz w hali Globus. Na stałe w annałach rozgrywek zapisały się drużyny AZS MANS Warszawa i AZS Uniwersytetu Gdańskiego.

Jan. 27, 2023 Mistrzowski turniej wyłoni zdobywców pucharu

Dobiega końca sezon „zerowy” Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski, a w finale każdy chciał będzie dać z siebie 100 procent. W najbliższy weekend w Lublinie o medale powalczą najlepsze cztery męskie i żeńskie zespoły wyłonione drogą eliminacji. Finał mężczyzn transmitować będzie telewizja Polsat Sport News.

Jan. 24, 2023 Skład finalistów uzupełniony

Znamy komplet finalistów i pary półfinałowe Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w piłce siatkowej. Ostatnie bilety do turnieju rozgrywanego w Lublinie zdobyły: sekcja męska i żeńska AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego, drużyna męska AZS WSG Bydgoszcz i drużyna żeńska AZS Uniwersytetu Gdańskiego.

Jan. 16, 2023 Czwórka już z biletami do finału AMPP.

Znamy pierwszych finalistów Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w piłce siatkowej. Do głównego turnieju awansowały drużyny: AZS MANS Warszawa, AZS Politechniki Gdańskiej, AZS Politechniki Wrocławskiej i AZS AWF Wrocław. Zwycięzców rozgrywek poznamy w dniach 27-29 stycznia w Lublinie.

Jan. 11, 2023 Młodzież czeka preludium przed ligą

Od Warszawy przez Wrocław, Rzeszów i Toruń rozgrywane będą turnieje eliminacyjne Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w piłce siatkowej. Sezon liczony jest jako zerowy, bo rozgrywki pucharowe przerodzić mają w regularną ligę. Zwycięzców tego prologu poznamy pod koniec stycznia w Lublinie.

Dec. 19, 2022 AMPP

Rozpoczęły się zapisy do udziału w rozgrywkach Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w siatkówce. Turnieje eliminacyjne oraz finał odbędą się w styczniu, a w rozgrywkach mogą wystąpić po dwadzieścia cztery zespoły żeńskie i męskie z klubów uczelnianych AZS.

Zgłoś drużynę